ЧЕРНІВЦІ

В Україні назріває дефіцит бензину

0

Ринок крупнооптових партій нафтопродуктів перебуває на порозі браку ресурсу

Таку думку OilNews висловили опитані нафтотрейдери.

«Багато колег не можуть спрогнозувати подальший розвиток ситуації на ринку і очікують дефіцит незабаром. Причин для цього декілька. По-перше, невизначеність з поставками ПБД (палива біодизельного - ред.) - зараз всі активно його контрактують аж до вересня, але, за чутками, поставки можуть припинитися в будь-який момент », - зазначив один з великих трейдерів.

За його словами, ще однією причиною побоювань з приводу дефіциту є зупинка Новополоцького НПЗ (ВАТ «Нафтан», Білорусь) на ремонт. А також на ринку очікують профілактичні роботи на Мозирському НПЗ (ВАТ «Мозирський НПЗ», Білорусь), який є одним з основних експортерів палива в Україну.

«Спочатку ремонт на Мозирському НПЗ планувалося провести в серпні, але у зв´язку з несприятливою ситуацією на ринку його початок перенесли на 15 вересня», - повідомив один з учасників ринку.

У числі факторів можливої ​​нестачі палива трейдери також називають певний дефіцит нафтопродуктів в Росії, а також традиційно високий рівень споживання в серпні.

Про серйозність побоювань свідчать також значно збільшені обсяги поставок нафтопродуктів з Мажейкяйського НПЗ (Orlen Lietuva, Литва). Так, за даними видання, в липні в Україну було імпортовано близько 50 тис. т бензинів, у той час як середньомісячний обсяг становить 30-35 тис. т.

Крім того, за словами трейдерів, наприкінці липня мало місце зростання премій по всіх марках білоруських нафтопродуктів, але пізніше вони повернулися до звичного рівня.

Незважаючи на невтішні прогнози, багато великих трейдерів підтверджують поточну забезпеченість ресурсами.

Нагадаємо, згідно зі звітом «Консалтингової групи «А-95», український ринок нафтопродуктів диверсифікований і демонструє ресурсну стабільність.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua