ЧЕРНІВЦІ

У виборах хочуть брати участь лише 15 партій із 202 зареєстрованих

0

На початок виборчої кампанії до Міністерства юстиції України звернулися 15 партій щодо засвідчення статутів та свідоцтв для участі у парламентських виборах

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Міністерства, міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що станом на 1 серпня 2012 року до Міністерства юстиції звернулося 15 із 202 партій, зареєстрованих в Україні, із заявами щодо засвідчення копій статутів та свідоцтв про реєстрацію партій для участі у парламентських виборах 28 жовтня.

За словами Лавриновича, Міністерство юстиції вже засвідчило копії статутів та свідоцтв про реєстрацію 11 політичним партіям. Ще 4 заяви щодо засвідчення копій знаходяться на розгляді.

Копії статутів та свідоцтв про реєстрацію для участі у парламентських виборах 28 жовтня вже видано: Комуністичній партії України; Політичній партії «Зелені»; Партії Регіонів; Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина»; Партії державного нейтралітету; Партії «Віче»; «Справедливій Україні»; Радикальній партії Олега Ляшка; Аграрній партії України.

Засвідчені копії статутів та свідоцтв про реєстрацію таких партій: Українська Національна Консервативна партія; «Нова політика».

На розгляді в Міністерстві юстиції знаходяться заяви про засвідчення копій: Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»; ВО «Свобода»;  партії «УДАР» Віталія Кличка» та партії «Руський блок».

Як повідомляли «Коментарі», Центральна виборча комісія (ЦВК) протягом 30-31 липня прийняла документи від 454 «мажоритарників» і партійний список Комуністичної партії України (КПУ) з 225 осіб.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua