ЧЕРНІВЦІ

Відкривати свої серця для сиріт Україна розпочне з Чернівців

0

П`ятого серпня у Чернівцях розпочнеться велотур «Відкрий серце для сиріт», який пройде Чернівецькою, Хмельницькою та Вінницькою областями. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», захід покликаний привернути увагу громадськості до проблеми усиновлення в Україні, а також знайти сім`ї для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Велотур проведуть благодійні фонди «Наступне покоління» та «Майбутнє – дітям України». Вони вже мають такий досвід, адже торік були співорганізаторами всеукраїнського велотуру «Україна – без сиріт», в результаті якого понад 60 дітей-сиріт взяли в сім`ї. Обидва фонди надають допомогу дітям та родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводять для них літні табори.

Велотур розпочнеться п`ятого серпня на Соборній площі. На благодійний захід запрошені чернівецькі та буковинські усиновлювачі, опікуни, прийомні сім`ї, дитячі будинки сімейного типу. Діти-сироти, усиновлювачі, опікуни та прийомні батьки візьмуть участь і в самому велотурі. А на Соборній площі о 16.00 розпочнеться розважальна програма для дітей, а о 18.00 – для дорослих, повідомляє сайт molbuk.ua.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua