ЧЕРНІВЦІ

Фірташ скуповує облгази

0

25% акцій «Миколаївгазу» придбала компанія «Газтек», яку пов`язують з Group DF Дмитра Фірташа.

Ціна продажу тільки на 570 тисяч перевищила стартову ціну і склала 18970000 гривень, передає «Українська служба BBC».

«Газтек» вже володіє 25,22% акцій «Миколаївгазу», тому тепер компанія-переможець конкурсу отримає контрольний пакет ацій обласної газорозподільної компанії «Миколаївгаз».
Другим учасником конкурсу було ТОВ «Фінлекс-Інвест», яке володіє 24,45% акцій іншої обласної газорозподільної компанії - «Черкасигаз».

Продаж 25% акцій «Миколаївгазу» став першим продажем у новій хвилі приватизації обласних газорозподільних компаній, яка передбачає продаж пакетів акцій 16 газорозподільних і газопостачальних компаній.

Оголошуючи про початок приватизації облгазів, голова Фонду державного майна Олександр Рябченко заявляв, що, крім українських компаній, інтерес до газорозподільних компаній в Україні може проявити і російський Газпром. Разом з тим він визнав, що інтерес до цих підприємств з боку західних компаній відсутня.
У минулому році в Україну було приватизовано ряд енергорозподільчих компаній, новим власником більшості з яких стала компанія ДТЕК, що входить до складу бізнес-імперії Рината Ахметова СКМ.

Як повідомляли «Коментарі», минулого тижня Кабінет міністрів визначив гарантованими постачальниками газу для населення і бюджетних організацій газопостачальні компанії (облгази).
File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua