ЧЕРНІВЦІ

З сьогоднішнього дня Туреччина для українців стала безвізовою

0

Угода між урядами України і Туреччини, яка передбачає, що громадяни країн зможуть перебувати на території іншої держави без отримання візи до 30 днів з моменту в´їзду, з 1 серпня набула чинності

Так, з 1 серпня список країн, які українці можуть відвідати без віз терміном до 30 діб, поповнить Туреччина. Загальний термін перебування громадян на території іншої держави не повинен буде перевищувати 90 днів у межах 180 днів з дати першого в´їзду, повідомляють «Коментарі».

Водночас, громадяни України та Туреччини, які мають намір перебувати на території іншої сторони більше 90 днів або з метою працевлаштування, об´єднання з сім´єю або навчання повинні отримати візу відповідно до законодавства держави перебування.

Проїзними документами, дійсними для поїздок українців до Туреччини, згідно із зазначеною угодою, є закордонний паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка та посвідчення члена екіпажу літака (за наявності запису в декларації/польотному завданні).

Як повідомляли «Коментарі», наприкінці 2011 року Туреччина завершила внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття чинності угоди про безвізовий режим з Україною.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua