ЧЕРНІВЦІ

Місто збиратиме кошти ще й з рекламних «спотикачів»

0

На черговому засіданні комісії з питань розміщення реклами прозвучала пропозиція брати оплату за виносну рекламу (так звані «спотикачі»), що було названо «резервним надходженням коштів за рекламу до бюджету міста», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Орієнтовно в місті є близько 200 об`єктів виносної реклами.

За них пропонується встановити плату 20 грн. на місяць, що буде вагомо для бюджету, вважають депутати. Як повідомляє прес-служба міськради, депутат Ростислав Білик на комісії зазначив, що за рік від реклами до бюджету міста надійшло 3 млн. грн., а це кошти, які можуть вирішити проблеми асфальтування великої магістралі міста. Наразі спроб вирішення цієї проблеми не зафіксовано.

Пропозиції щодо експлуатації зовнішніх рекламних площин мають стати основою для проекту положення «Про розміщення реклами в місті Чернівці». Метою цього положення є врегулювання розміщення зовнішньої реклами в місті.

Депутати запропонували зробити єдиний вигляд та колір для всіх бордів в місті, а також опори та стовпи на основних магістральних вулицях міста не робити місцем для розміщення будь-якої реклами, виняток лише для символіки державних та місцевих свят.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua