ЧЕРНІВЦІ

Депутат від партії регіонів та голова Кіцманської РДА Олег Унгурян звинуватив «Фронт Змін» в тиску на головного редактора районної газети, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Зокрема, як пише газета "Час", Унгурян заявив, що «в Кіцманському районі спостерігається ганебна практика тиску на ЗМІ», а саме: представники від опозиції погрожують головному редактору районної газети, аби та надрукували «відверто замовний матеріал». Погрожують редактору звільненням, додав голова РДА.

Лідер місцевих "фронтовиків" Максим Бурбак, коментуючи заяву чиновника, зазначив, що депутати районної ради фракції "Фронт Змін", як її члени, є також співзасновниками районних газет. А тому, згідно чинного законодавства, мають право на рівний доступ до висвітлення своєї діяльності на шпальтах районних газет. Однак, впродовж двох років на прохання представників опозиції розмістити матеріали про діяльність депутатів, вони отримують формальні відписки. Навіть, аби розмістити графік прийому депутатом в районі, депутату-опозиціонеру доводиться платити районці за оголошення.

"Саме тому юридичний відділ партії розробив звернення до редакцій районних газет, в котрому депутати нагадали головним редакторам, хто є засновниками видань, а також про те, що ті повинні надавати площі для безкоштовного висвітлення діяльності усіх депутатів (фракцій), - повідомив Бурбак. - Ми їх зобов`язали в рамках закону повідомити через районні видання про проведений Форум депутатів місцевих рад, на котрому були присутні депутати районних рад. У разі ж відмови будуть вживатися відповідні заходи в рамках чинного законодавства".

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua