ЧЕРНІВЦІ

У справі за позовом «катівника рибалок» проти журналіста суддя взяв самовідвід

0

Сьогодні у Першотравневому районному суді міста Чернівців відбулося попереднє судове засідання за позовом Михайла Бойчука до Сергія Зарайського, Іллі Чухрія та Раїси Ільчук, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Суддя Ігор Скуляк, котрий мав розглядати справу, зробив самовідвід. Представники сторін не заперечували, повідомляє сайт газети "Час".

Мотивував самовідвід пан Ігор тим, що в 2006 році його батько, котрий очолює приватне підприємство, мав фінансово-господарські стосунки з Бойчуком, в ході яких у нього з ним виник конфлікт. Тому й син підприємця - суддя Першотравневого районного суду м. Чернівці Ігор Скуляк, аби не було підозр у неупередженості суду, він зробив самовідвід. Цивільну справу за позовом Бойчука буде перерозподілено на іншого суддю.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», екс-голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук, умовно засуджений за катування рибалок, подав судовий позов до Інтернет- порталу БукІнфо.

У судовому позові Бойчука, розміщеному на сторінках сайту, зазначається, що "недостовірна інформація була подана керівником і власником інформаційної агенції "Букінфо" Зарайським С.А. разом із моїм зображенням у церковиному сані, якого я не маю, поряд із словами "катівник рибалок Бойчук і далі стріляє у Хрещатику, от вам і Бойчук..." паплюжить мою честь і гідність".

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua