ЧЕРНІВЦІ

У опозиціонерів особистий рейтинг вижчий, ніж у керівників міста і області

Результати соцопитування на Буковині симпатії виборців – на стороні об`єднаної опозиції, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Соцопитування тривало з 21 по 28 липня у місті Чернівці та 24 населених пунктах Чернівецької області. Його проводили викладачі та студенти кафедри політології та державного управління ЧНУ за участі експертів Чернівецького центру "Метасвіт" та Центру євроатлантичної інтеграції та безпеки.

У ході дослідження опитано 1200 респондентів. За результатами дослідження, в Чернівецькому (201) та Сторожинецькому (202) округах симпатії виборців на боці представників опозиції та опозиційних політичних партії.

Як повідомила керівник проекту Наталя Стрельчук, результати дослідження демонструють, що 54,2% респондентів готові взяти участь у чергових виборах до парламенту. Так, якби наступної неділі відбулися дострокові вибори до місцевих органів влади, то 34,3% з опитаних мешканців Чернівецької області проголосували б за об`єднану опозицію, 10,8% за "Удар" Кличка , 8,9% за партію регіонів, 7,7% - за "Свободу", 5,8% - за "Україна - вперед" Королевської. Решта політичних сил не долають 5%-бар"єру. Жодну політичну силу не підтримує 7,9 % опитаних громадян.

У Чернівецькому округу найбільше має опозиція - 31,8%. На другому місці по 201 округу - партія "Удар" з 11,2%, на третьому партія регіонів (8,1%), на четвертому "Україна - вперед" (7,2%), на п`ятому "Свобода" - 6,7%. Впритул до 5%-бар`єру по чернівецькому округу наблизилась "Наша Україна" - 4,9%.

У Сторожинецькому окрузі об"єднана опозиція знайшла підтримку у 36,7% респондентів, партія регіонів має 7% підтримки, "Свобода" - 6,5, "Україна - вперед" - 4%.

На запитання "Якщо у вашому окрузі балотуватимуться наступні кандидати, то за кого ви проголосуєте?" У 201 виборчому окрузі за Короля готові віддати голос 20% опитаних, за свободівця Горука - 29%, за керівника обласної міліції Харабару - 35%, за губернатора Папієва - 49,1%. В цілому ж мешканці Чернівців підтримують діяльність наступних місцевих політиків - Горука (15,4%), Бурбака (14,4%), Мунтяна (14%), Кобевка (12,7%). Також мешканці міста підтримують і дії губернатора Папієва (13,4%).

Мешканці ж області найбільше довіряють Кобевкові (13,1%), Горуку (12,1%), Манчуленку (12%), Попеску (12,6), Романюку (11,6) та підтримують їх діяльність.

У виборчому окрузі 202 виборці готові голосувати за Кобевка (15%), Манчуленка (близько 15%), Горука (13%), Фищука (6,4%). Респонденти ж Кіцманського району цілковито підтримують Кобевка.

Пані Наталя також відзначила, що опитані люди більше знають, хто керує областю та містом, ніж це було за інших губернаторів (40% опитаних в області знають такого Михайла Папієва та 13,6 % знають Михайлішина).

Що ж стосується Чернівців, то на запитання "Кого на посаду мера ви б підтримали", 37% - Федорука, 9% - Михайлішина, 5,4% - Харабару, 4,5 % - Горука.

Наталя Стрельчук розповіла, що соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в краї проводяться вже з 2006 року і їх результати на 100% збігались з результатами виборів.

Фото «Чернівці. Коментарі».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua