ЧЕРНІВЦІ

Середній бал успішності приймальна комісія ЧНУ визначала «на око»

0

Прокуратура Чернівецької області провела перевірку дотримання вимог щодо забезпечення прав молоді на здобуття вищої освіти, запобігання фактам корупції та хабарництва при вступі до вишів, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

У ході перевірок було встановлено порушення вимог чинного законодавства в роботі приймальних комісій вищих навчальних закладів. У Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича виявили, що приймальна комісія допускає деякі порушення - зокрема, вносить недостовірні дані середнього балу успішності абітурієнтів з дипломами бакалаврів до рейтингового списку.

Наприклад, у однієї абітурієнтки середній бал успішності складає 3,56, а в особовій справі приймальною комісією зазначено занижений середній бал - 3,25. Натомість середній бал двох інших абітурієнтів цього ж ВНЗ завищено, відповідно з 3,33 до 3,35 та з 3,79 до 3,84.

Прокуратура виявила також порушення вимог Закону України "Про загальну середню освіту" - це внесення працівниками загальноосвітніх навчальних закладів області до додатків у атестатах завищеного або заниженого середнього балу успішності, який впливає на конкурсний відбір, повідомляє сайт citi.cv.ua. Такі порушення виявлено прокурорами Хотинського, Вижницького, Заставнівського, Глибоцького районів.

Усього на території Буковини діє 32 вищих навчальних заклади різних рівнів акредитації. Випадків скорочення або продовження вузами термінів подачі документів, обмеження чи розширення переліку категорій абітурієнтів, які мають пільги при вступі, перевірка не виявила.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua