ЧЕРНІВЦІ

"Катівник рибалок" вимагає в журналістів вибачень у суді

0

Екс-голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук, умовно засуджений за катування рибалок, подав судовий позов до Інтернет- порталу БукІнфо. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», інформація про це була оприлюднена на БукІнфо. 

У судовому позові Бойчука, розміщеному на сторінках сайту, зазначається, що "недостовірна інформація була подана керівником і власником інформаційної агенції "Букінфо" Зарайським С.А. разом із моїм зображенням у церковиному сані, якого я не маю, поряд із словами "катівник рибалок Бойчук і далі стріляє у Хрещатику, от вам і Бойчук..." паплюжить мою честь і гідність". 

Коментуючи заяву, на БукІнфо зазначають, що "мета пана Бойчука і людей, які (можливо) за ним стоять, далекоглядна та очевидна. І стосується вона не лише нашого видання: прикрити судовим рішенням рота у всіх публікаціях ЗМІ, які стосуються його персони, бо це нібито «ображає його честь і гідність». Ми розцінюємо цей позов до редактора БукІнфо, власного кореспондента УНІАН у Чернівцях Сергія Зарайського, як відновлення прямого і цинічного наступу на свободу слова на Буковині, який «зовсім випадково» співпав зі стартом парламентської виборчої кампанії в Україні".

Разом з Сергієм Зарайським позивається Михайло Бойчук і до двох мешканців, які стверджувати, що саме він стріляв із гвинтівки у селі.

Попереднє судове засідання за позовом Бойчука до Зарайського, Чухрія та Ільчук відбудеться сьогодні о 14. год. 30 хв. у Першотравневому районному суді міста Чернівців.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 22 червня на оперативну лінію «102» Заставнянського райвідділу міліції надійшла інформація про стрільбу поблизу заводу у селі Хрещатик. Прес-служба облорганізації ВО "Батьківщина" заявила, що у Хрещатику стріляв "катівник рибалок", колишній голова Заставнівської райдержадміністрації Михайло Бойчук

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua