ЧЕРНІВЦІ

Об’єднана опозиція не вірить в справедливе судочинство у відношенні до екс-прем’єра Юлії Тимошенко та екс-міністра МВС Юрія Луценко та збирається відновити справедливість після перемоги на парламентських виборах

Про це йде мова в резолюції XI з’їзду ВО «Батьківщина» «Про припинення політичних репресій в Україні та звільнення політичних в’язнів – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка», яку мають в розпорядженні «Коментарі».

«Саме тому, ми вже не звертаємося до цього кримінального режиму з вимогою справедливого судочинства, оскільки розуміємо, що він до тремтіння у колінках боїться Юлії Тимошенко та Юрія Луценка на свободі. Саме тому, ми вже не вимагаємо від Януковича звільнити політичних в’язнів, оскільки розуміємо, що наскрізь злочинна діюча влада на це ніколи не піде», - говориться в резолюції.

В опозиції попередили, «що після того, як Об’єднана опозиція «Батьківщина» переможе на парламентських виборах та сформує демократичну більшість у Верховній Раді, усі хто винен в політичних репресіях в Україні, усі хто займався фальсифікацією кримінальних справ будуть покарані по всій суворості закону».

«Ми гарантуємо, що Юлія Тимошенко, яка є політичним лідером Об’єднаної опозиції, Юрій Луценко, інші політичні в’язні будуть звільнені та повністю реабілітовані. Ми відновимо в країні законність і справедливість для кожного громадянина, незалежно від його політичних та релігійних поглядів, фінансового і соціального статусу», - наголошується в резолюції.

Усі незаконні та антиконституційні рішення органів влади, зокрема, Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Конституційного Суду та інших судів будуть переглянуті та скасовані.

Як повідомляли «Коментарі», з´їзд Об´єднаної опозиції проходить у Києві 30 липня.

Об´єднана опозиція змінила час і місце свого з´їзду в понеділок 30 липня, вирішивши провести його до початку позачергової сесії парламенту.

Біля офісу ВО «Батьківщина», який знаходиться на вулиці Турівська в Києві, проходить мітинг Об´єднаної опозиції.

Фото «Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua