ЧЕРНІВЦІ

Каденюк каже, що не може проігнорувати людей

Перший космонавт України Леонід Каденюк йтиме на парламентські вибори по мажоритарному округу №204 у Чернівецькій області. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це він розповів сайту БукІнфо.

«Я буду йти на вибори по рідному Хотинському мажоритарному округу №204. , - розповів космонавт. - Люди у листах просять, щоб не зв’язувався з ніякими партіями, в тому числі з Партією регіонів. Тому так і буде».

 

Роблячи прогноз про те, кого можуть виставити на «бесарабський» округ, «Коментарі» розглядали Каденюка як слабку кандидатуру від партії влади для того, щоб на округу міг виграти прямий ставленик Михайла Папієва:

 

«Віддаленість від Чернівців, відсутність комунікацій та географічна розтягнутість є тими чинниками, завдяки яким округ фактично поділений між кількома районними керівниками, - йдеться у матеріалі. - Користуючись цією підконтрольністю, голова ОДА Папієв готує несподіваний «фінт» - висунути свого небожа (сина сестри, якого виховує з дитинства) Артема Семенюка самовисуванцем. Саме тому на округ можуть виставити відверто слабкого офіційного ставленика ПР. Наприклад, нав`язаного з центру космонавта Леоніда Каденюка, який колись вигравав цей округ.» 

Фото: PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua