ЧЕРНІВЦІ

Харабара займеться організацією спортивних змагань

0

Начальник УМВС України в Чернівецькій області, депутат Чернівецької обласної ради Микола Харабара очолив Чернівецьку обласну асоціацію «Техноспорт». Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у ЦЗГ УМВС.

За інформацією прес-служби, нового голову було обрано на конференції громадської організації «Техноспорт», кандидатуру начальника міліції підтримали одноголосно.

 

На початку 2011 року міжнародні змагання, які більше десяти років організовує асоціація «Техноспорт», виявилися під загрозою зриву. Обласна влада відмовилася фінансувати заходи, негласно – через те, що попередніми роками змагання підтримувала громадська організація «Фронт Змін».

 

Офіційно ж перший заступник голови ОДА Георгій Галиць заявив, що коштів в обласному бюджеті на ці змагання немає, а знайти спонсорів, які добровільно віддали би такі великі кошти, не отримавши взамін нічого, на думку Галиця знайти неможливо.

 

«Я бачу один вихід: на VIP-трибуну поставити 120 стільців, продати квитки по 2, 3, 5 тисяч гривень, поставити парасольки, забезпечити людей пивом, насінням, морозивом, і таким чином зібрати кошти на проведення цього заходу. Я інших варіантів не бачу», - заявляв тоді перший заступник губернатора.

  

Асоціація «Техноспорт» впродовж 16-ти років сприяє розвитку технічних видів спорту, туризму, має практику організації змагань національного, європейського, світового рівня.

До складу асоціації входять спортивно-технічний клуб «Буковина», Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина».

У Чернівцях функціонує Міжнародний Спортивний Центр «Суперкрос» - єдиний в Європі такого типу, розміщений в межах міста. Побудовані траси для олімпійських видів спорту ВМХ-кросу, автомобільних та мотоциклетних трекових перегонів. Область отримала ліцензії на право проведення чемпіонатів світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua