ЧЕРНІВЦІ

«Батьківщина» та «Свобода» узгодили кандидатів на мажоритарні округи

0

Об`єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» домовилися про формат участі у парламентських виборах, оголосили про взаємне непоборювання у виборчій кампанії і співпрацю в новому парламенті. Як повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-службі "Фронту Змін", відповідну заяву підписали Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Олег Тягнибок.


Об`єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» домовилися про співпрацю «з метою повалення диктатури Януковича, ліквідації наслідків його правління та недопущення реваншу режиму кримінальної окупації, задля встановлення справедливості в політичній, правовій, економічній і соціальній сферах життя та захисту української ідентичності», - наголошено в заяві.

У документі йдеться, що Об`єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» беруть участь у парламентських виборах двома виборчими списками. Об`єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» узгодили між собою кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах. Від Об`єднаної опозиції балотуватиметься 190 кандидатів, від ВО «Свобода» - 35.

Політичні сили також координуватимуть свої дії, зокрема в окружних та дільничних виборчих комісіях, при організації роботи спостерігачів.


Об`єднана опозиція та ВО «Свобода» також підтвердили свої зобов`язання проводити виборчу кампанію за принципом взаємоповаги і взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.


Угода, підписана Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Олегом Тягнибоком, також передбачає повну взаємодію Об`єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода» у Верховній Раді VII скликання та узгодження списку спільних пріоритетних законопроектів, за які голосуватимуть у повному складі.

Голова Ради Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція має чіткий план дій під час виборів і в новому парламенті: «Ми сформували Об`єднану опозицію на базі ВО «Батьківщина», ми сформували коаліцію проти Януковича разом із ВО «Свобода». Ми сформуємо нову демократичну більшість проти Януковича - за Україну, за Батьківщину і за Свободу», - підкреслив Арсеній Яценюк.


Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок додав, що спільна мета Об`єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода» – «змінити правила гри в цій державі, поміняти систему влади, змістити цей бандитський режим і не допустити повернення диктатури. Я свято переконаний, що це історична подія і ми обов`язково переможемо»,- наголосив він

«Ми виконали взяті на себе зобов`язання і будемо як опозиція іти єдиним фронтом, ставлячи за мету перемогу над цим кримінальним режимом», - додав керівник Центрального виборчого штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua