ЧЕРНІВЦІ

Іван Мунтян: «Влада вдає з себе жертву, але її крокодилячим сльозам ніхто не вірить»

0

Учора на колегії обласної державної адміністрації голова ОДА Михайло Папієв звинуватив опозицію у «використанні брудних політтехнологій», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У відповідь керівник виборчої кампанії Об`єднаної опозиції «ВО Батьківщина» в Чернівецькій області Іван Мунтян зазначив, що «влада настільки себе дискредитувала, що ніяких подібних провокацій проти них і придумувати не потрібно».

Михайло Папієв повідомив, що «людям телефонують начебто від імені Партії регіонів, запрошують на міфічні заходи та роздачу продуктів. Хочу публічно підкреслити, що обласна організація Партії регіонів у Чернівецькій області не планує працювати з виборцями через посередництво телефонних технологій, тому такі дзвінки прошу сприймати як політичні провокації проти партії влади. Ми, на відміну від наших опонентів, яким немає що сказати людям, спілкуємося з буковинцями безпосередньо, в режимі живих зустрічей, і саме таким чином успішно вирішуємо проблеми наших краян». Папієв закликав чільників опозиції вчитися вести діалог з мешканцями Буковини особисто, а не з допомогою політичних заяв.

Іван Мунтян натомість «зі здивуванням знову дізнався, що голова Чернівецької ОДА вкотре використовує посаду держслужбовця для політичної агітації». «Це неприпустимо, що посадовець, який покликаний виконувати за гроші платників податків роботу з забезпечення рівних умов для учасників виборчого процесу, користується послугами своєї прес-служби і поширює заяви щодо політичної сили, яку він очолює в області. І навіть не соромиться цього», - додав опозиціонер. Далі він назвав звинувачення Папієва «нісенітницями» і додав: «Ми говоримо лише правду і нічого крім правди про цю владу. Правди цілком достатньо, аби люди зробили адекватні висновки і вжили адекватних дій стосовно таких «очільників». А вдавати з себе жертву – ну, очевидно, це все, що їм сьогодні залишається... Хоча це їм не поможе, я впевнений. Наші люди, звісно, жалісливі, але вони жаліють щиро і тих, у кого справді біда. Крокодилячим сльозам ніхто не вірить», - передає його слова прес-центр регіонального виборчого штабу Об`єднаної опозиції «ВО Батьківщина»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua