ЧЕРНІВЦІ

Комісії облради не сподобалося звернення 36 депутатів до Президента Януковича

0

Комісія Чернівецької обласної ради не затвердили текст звернення депутатів облради до Президента Віктора Януковича щодо ветування Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», який фактично позбавляє «чорнобильців» , «афганців», «дітей війни» та інші пільгові категорії населення соціальних виплат в повному обсязі. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі «Фронту Змін».

Цей проект обговорювали на засіданні постійній комісії обласної ради з правових питань, міжетнічних відносин, транскордонного співробітництва та антикорупційної діяльності, голова комісії - екс-губернатор Буковини Володимир Куліш.

Обговоривши звернення депутатів до Президента Януковича, ініційоване «фронтовиком» Максимом Бурбаком та підписане 36 депутатами обласної ради, постійна комісія зробила висновок, що текст звернення треба повернути розробнику на доопрацювання, - півідомили у прес-службі.
 

"Це перший подібний випадок в моїй недовгій депутатській практиці, - прокоментував дії комісії керівник фракції "Фронт Змін" Максим Бурбак. - Я в цьому вбачаю одну мету - зняти це питання з порядку денного сесії. Незважаючи на те, що ми дотримались всіх вимог регламенту і проект рішення був вчасно оприлюднений на офіційному сайті, знайшли іншу причину його не включати в порядок денний сесії – відправити на доопрацювання. Там немає що доопрацьовувати. Текст погоджений з депутатами і відповідає всім необхідним вимогам. З цим питанням майже до кожного депутата звертаються соціально незахищені громадяни, але лише 36 депутатів обласної ради готові відстоювати їх права на отримання законних пільг".


Те, що провладна більшість депутатів Чернівецької обласної ради неодноразово ігнорує та всіляко гальмує розгляд та прийняття рішень, ініційованих депутатами опозиційних фракцій, вже ні для кого не є секретом. Але те, що проти своїх опозиційних колег йдуть депутати від «Нашої України» свідчить вже, мабуть, про те, що «нашоукраїнці» не мають власної позиції, а відверто підігріють «регіоналам», - йдеться у повідомленні прес-служби.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua