ЧЕРНІВЦІ

Опитані ГО Буковини назвали чернівецьку ОДА «найбільш відкритою та прозорою»

0

Доповідаючи про стан свободи слова в Чернівецькій області, вона, зокрема, зазначила, що

За результатами соціологічного опитування серед представників громадських організацій краю, проведеного ГО «Буковинська партнерська агенція», загальний стан свободи слова у регіоні оцінено як задовільний. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це під час засідання колегії ОДА розповіла начальник управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю облдержадміністрації Ганна Мальона.

За її словами, найбільш «відкритою» та «прозорою» владною структурою для отримання інформації опитані громадські діячі назвали обласну державну адміністрацію, а її веб-сайт - "найбільш корисним офіційним сайтом для громадської діяльності за наповненням, наявністю необхідної інформації, оперативним розміщенням інформації, поновленням даних".
Щодо управління, яке очолює Ганна Мальона, то його також назвали "найбільш професійною серед служб з питань зв`язків із засобами масової інформації"


Для подальшої "відкритості і прозорості" колегія доручила управлінню "забезпечити своєчасне публічне реагування на критичні зауваження у ЗМІ та активізувати діалог з представниками мас-медіа.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua