ЧЕРНІВЦІ

Нардеп поповнила загін захисників чернівецьких книгарень

Народний депутат Леся Оробець під час перебування у Чернівцях відвідала книгарню «Букініст», повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Як пише сайт molbuk.ua, у приміщенні книжкового магазину вона та представник «Фронту змін» на Буковині Максим Бурбак обговорювали скандальну реорганізацію книгарень.

"Це ми бачимо тут книжки і бачимо книгарні. А вони тут бачать приміщення у самому центрі місті. Шість приміщень. І вони вас бачать всіх звільненими, - заявила нардеп. - Книжка, тим паче, українська, ніколи не даватиме надприбутків, які б зробили їм цікавим те, що тут було. І справжня мовна політика – це політика, яка робить людей мудрішими, освіченішими. Зі свого боку ми просто готові вам допомогти юридично. Те, що нам вдалося відтягнути цей процес ще на місяць – то є дуже добре. Нам правда треба вистояти до 28 жовтня. Після цієї дати замовники цього шабашу покинуть Чернівецьку область."

Леся Оробець порадила директорам книгарень об`єднатися та боротися проти реорганізації до кінця. Також опозиціонери пообіцяли надавати юридичну допомогу чернівецьким книгарням.


"Це далеко не перше рейдерське захоплення, яке я бачу в Україні, - вважає вона. - Я вам пораджу об`єднатися в Асоціацію. У нас по Україні таких книгарень дуже багато. Покажіть, що ви – сила, а не розпорошені продавці, яких можна вигнати на вулицю одним днем «заднім числом»".

Наприкінці зустрічі Леся Оробець придбала в «Букіністі» п`ять дитячих книжок. За них заплатила 235 гривень.

"У нас вдома немає телевізора, - розповіла політик. - Зате в нас є дуже багато книжок. Тобто, той простір, який займав телевізор, тепер зайнятий книжками. У вас, бачу, є книжки, які в Києві не продаються. Ви справді продаєте книжки українською, які чомусь вважаються неліквідними в Києві". 

Фото МБ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua