ЧЕРНІВЦІ

Прокуратура перевіряє, хто стежить за депутатом

0

Прокуратура Чернівецької області зобов`язала керівницво буковинської міліції з`ясувати, чи здійснюється стеження за головою фракції "Фронт Змін" у Чернівецькій обласній раді Максимом Бурбаком, повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-службі прокуратури.

Обласна прокуратура направила доручення начальнику УМВС України в Чернівецькій області провести перевірку фактів, викладених у зверненні голови Чернівецького обласного виборчого штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина», депутата обласної ради Максима Бурбака стосовно здійснення невідомими особами несанкціонованої фотозйомки його пересувань, йдеться у повідомленні прокуратури.

Про це БукІнфо повідомили у прес-службі прокуратури Чернівецької області

 

Як повідомляли, «Чернівці. Коментарі», об`єднана опозиція заявила, що за головою Чернівецького обласного виборчого штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Максимом Бурбаком встановлено спостереження. Всі його пересування останнім часом здійснюються у супроводі автомобілю з реєстраційними номерами СЕ 19-45 АН, із якого невідомі особи проводять несанкціонована фотозйомку.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua