ЧЕРНІВЦІ

У центрі Чернівців тестуватимуть чинних нардепів на чесність

0

У суботу, 28 липня, на Соборній площі чернівчанам запропонують протестувати на чесність діючих народних депутатів та вирішити чи гідні такі політики представляти їх інтереси у парламенті. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», акція триватиме упродовж години - з 11:00 до 12:00.

Волонтери акції у білих халатах та футболках ЧЕСНО запропонують перехожим тест «Чесність твого депутата», сформований на основі 6-ти критеріїв доброчесності.
Мета Всеукраїнської акції, що одночасно проходитиме у всіх містах України – мобілізувати виборців та спонукати їх до усвідомленого голосування.
Від імені руху ЧЕСНО експертні коментарі для ЗМІ щодо принципів діяльності та вимог руху нададуть Георгій БОДНАРАШ (координатор) та Вадим МІСЬКИЙ (співкоординатор).

Довідка «Чернівці. Коментарі». Всеукраїнська мобілізаційна акція «Тест твого депутата» відбудеться одночасно в 24 регіонах України. Порівняти власну оцінку депутатів знезалежним аудитом парламентарів від усіх політичних сил українці зможуть, зайшовши на сайт Руху ЧЕСНО — chesno.org. Громадянський рух «ЧЕСНО» має на меті активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Рух не підтримує та не виступає проти жодного політика чи політичної сили.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua