ЧЕРНІВЦІ

Державну іпотеку отримали менш ніж сто українців

0

Кількість укладених в Україні договорів за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення зросла з 79 до 91

 Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За інформацією міністерства, лідером за кількістю виданих кредитів і охочих взяти участь, як і раніше залишається Київ, в якому укладено 33 договори. Всього в Києві 1,337 тис осіб виявили бажання взяти участь в програмі.

У міністерстві відзначили, що в 12 регіонах країни поки ще не укладено жодного договору - у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях і Севастополі.

Кількість громадян, що бажають взяти участь в програмі, на 20 липня становила 8,963 тис осіб, а для придбання пропонуються 6,989 тис квартир у 167 будинках.

Як повідомляли «Коментарі», з 15 травня в Україні почалася реалізація програми з державного іпотечного кредитування під 3% річних. Після оформлення іпотеки та оплати першого внеску в розмірі до 25% загальної суми кредиту громадянин щомісяця погашає 3%, решту суми має виплачувати держава з бюджету, в якому на ці цілі передбачено 1 млрд. грн.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua