ЧЕРНІВЦІ

Бурбак: "прикрих випадковостей", пов`язаних з нашими людьми, останнім часом побільшало

За головою Чернівецького обласного виборчого штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Максимом Бурбаком встановлено спостереження. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це пише сайт Букньюз.


Стежити за Максимом Бурбаком почали наступного дня після оголошення початку акції «Україна проти Януковича» в Чернівецькій області. Відтоді всі його пересування здійснюються у супроводі автомобілю з реєстраційними номерами СЕ 19-45 АН, із якого невідомі особи проводять несанкціонована фотозйомку, - повідомляє видання.

Керівництво обласного виборчого штабу об`єднаної опозиції висловило стурбованість з приводу подібних дій та звернулося з відповідною заявою до прокуратури Чернівецької області, повідомили Букньюз у прес-службі партії.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», на Буковині почалась акція «Україна проти Януковича». В області встановлено інформаційні намети Об`єднаної опозиції «Батьківщина», де кожен може заповнити заяву та приєднатися судового позову проти президента Януковича. Лише за один день в рамках акції «Україна проти Януковича» на Буковині до судового позову Арсенія Яценюка проти президента приєдналися 450 осіб, повідомили у прес-службі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua