ЧЕРНІВЦІ

Українці готові витратити на літній відпочинок 550 євро

0

Потік українських туристів в зарубіжні країни в першому півріччі 2012 року збільшився приблизно на 10%. При цьому мінімальна сума, яку готові витратити українці на літній відпочинок - 550 євро

Більшість українців (65%) цього літа відпочивають у Таїланді, Еміратах, Криму, Туреччини та Грузія. 20% віддають перевагу більш дорогі країни - Іспанію, Італію, Францію, Португалію, Мексику. 15% готові відправитися в такі екзотичні країни як Мальдіви, Маврикій, Балі, В`єтнам і Шрі-Ланка.

Про це пишуть «Экономические известия», передає сайт "Крим.Комментаріі".

За даними туроператорів, за 550 євро - мінімальну суму, яку готові витратити українці в цьому році на літній відпочинок, можна купити тижневий тур на двох до Болгарії з перельотом і дворазовим харчуванням. Проте продажі в одну з найбільш доступних для українців країн трохи просіли через введення консульського збору. Тепер в`їзд до Болгарії тепер коштує 57 євро, що, як зазначає видання, невиправдано дорого.

Незважаючи на неспокійну політичну ситуацію в Єгипті, українці не ігнорують цю країну. Очікується, що до осені попит на путівки до Єгипту традиційно зросте. При цьому туроператори запевняють, що в популярних курортних містах країни абсолютно безпечно.

Все більше уваги українські відпочивальники приділяють кризової Греції, оскільки місцеві готельєри змушені робити безпрецедентні знижки, що досягають 20%. Якщо в минулому році тижневе проживання двох осіб з дворазовим харчуванням і перельотом в тризірковому готелі на Родосі коштувало 1000 євро, то в цьому відпочити можна за 800 євро. У п`яти зірках ціна з 1800 євро впала до 1500 євро. Зустрічаються і гарячі тури по 300 євро на людину.

Найактивнішими та просунутими українськими мандрівниками, за даними туркомпаній, є кияни, дніпропетровці і харків`яни. Наприклад, цього року з цих регіонів частіше вибирали Тенеріфе і Грузію. Чим далі від центру країни, тим більше класичними стають побажання (Туреччина, Таїланд). А жителі західних областей тяжіють до Європи (Австрія, Франція, Чехія та ін.)

Бюджет середньостатистичного українського відпускника становить 1000-1500 євро на двох. Як відзначають туроператори, за таку суму можна на тиждень злітати в Чехію, Грецію, Іспанію, Туреччину, Грузію, Емірати (категорія готелю буде різнитися залежно від країни).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua