ЧЕРНІВЦІ

У Карпатах підпалили 90 соток лісу

0

Дев`яносто соток молодняка лісу згоріло на Путильщині, у селі Усть-Путила Чернівецької області, повідомляє сайт МБ.

Лісова ділянка знаходилася в горах, на висоті кількох кілометрів. Оскільки дерева були ще невеликими, на території лісу росло багато чорниць, які люди постійно збирали. Припускають, що хтось підпалив ліс із необережності.

"Там знаходився зруб і росло багато ягід, - розповів виданню директор Карпатського держспецлісгоспу Олексій Кера. - Кожен день туди піднімалися багато людей. На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав".

Гасили пожежу протягом двох днів. Через те, що ліс знаходиться високо в горах, туди не могли доїхати пожежні машини. 

"На територію, де згорів молодняк лісу, машини виїхати не могли, оскільки там високі гори, - розповів Олексій Кера. - Воду для гасіння пожежі возили бідонами на тракторах. Погасити вогонь ми мусили якнайшвидше, оскільки кругом на всі 360 градусів знаходяться ліси. Добре, що в гасінні вогню нам допомагали місцеві жителі".

Поблизу згорівшого лісу ніхто з людей не живе. За словами сільського голови Усть-Путили Галини ГРИГОРЯК чимало, людей мають неподалік присадибні ділянки, де вирощують траву для худоби. «Селяни, які робили сіно, неподалік лісу помітили вогонь, - розповіла Галина Григоряк. - Саме вони й сповістили відповідні служби про пожежу за допомогою мобільних телефонів». 


Наразі відомо, що молодняк лісу у Путильському районі підпалив хтось із людей, збираючи чорницю. На місці згарища виявили перевернуте відро з чорницею. «Ймовірно, це відро забули, втікаючи, ті, хто, можливо, через необережність, підпалив ліс», - припускає Олексій Кера.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua