ЧЕРНІВЦІ

Обласна влада не покладає рук задля "покращення"

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв закликав мешканців Кельменецького району голосувати за представників влади на найближчих парламентських виборах. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це він заявив сьогодні під час зустрічі з активом села Зелена Кельменецького району.

"Єдине, що може запропонувати опозиція - вивести вас на мітинги,  - пояснив губернатор. - Навідміну від них, ми вже продемонстрували, як можна ефективно працювати: відкриваючи дитячі садочки, медичні заклади та інші об`єкти інфраструктури".

На переконання Папієва, той, хто голосує за опозицію, віддає свій голос політикам "бувшим у використанні", які будучи при владі, не змогли довести своєї ефективності.
Він запевнив селян, що якщо до влади прийде опозиція, то "три роки в нічого конкетного в Україні робитися не буде".

Натомість, на думку губернатора, нинішній владі в області вдалося вибудувати чітку вертикаль, досягти "повного порозуміння" в обласній раді. І тепер, щоб така конструктивна співпраця була й у Верховній Раді, необходно обрати до неї саме ставлеників партії влади.

Сьогодні голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв перебуває з робочою поїздкою у Кельменецькому районі.

На приміщенні Кельменецької районної лікарні, де проходить сьогодні мітинг з приводу відкриття відділення, вивісили розтяжку з надписом "Буковина - край, де варто жити", виконану в кольорах і стилістиці реклами ПР. Як зазначила ведуча дійства, відкриття нового відділення стало можливим "завдяки депутатському корпусу Партії регіонів".

Фото з офіційного сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua