ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні у Чернівцях проходить Міжнародний день Асоціацій Сільського Господарства

0

Третій Міжнародний день Асоціацій Сільського Господарства організовує сьогодні у Чернівцях проект Німецького товариства міжнародного співробітництва «Сприяння економічному розвитку та зайнятості». Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомила менеджер Регіональної громадської організації "Перший аграрний кластер" Юлія Грицку-Андрієш.


Метою акції є ознайомлення асоціацій сільськогосподарських виробників з новітніми можливостями у галузі органічного землеробства та співпраці людини та природи, можливості залучення інвестицій у сільське господарство та розвиток сільських громад,  розвиток дорадництва, зв`язок науки та сільськогосподарського виробництва, покращення міжнародного та транскордонного співробітництва.

Проект Німецького товариства міжнародного співробітництва «Сприяння економічному розвитку та зайнятості»функціонує у Чернівецькій області з 2009 року. Направлений він на регіональне економічне зростання, сприяння зайнятості населення та адаптацію регіональної економічної політики та структурної політики на національному рівні до інструментів, які застосовуються у ЄС.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua