ЧЕРНІВЦІ

Яценюк хоче ліквідувати Конституційний суд

0

Одним з пунктів програми Об´єднаної опозиції є ліквідація Конституційного суду.

 Як повідомили «Коментарям» в прес-службі «Фронту змін», про це заявив один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк.

Програма Об´єднаної опозиції передбачає виконання Верховним судом України його функцій як найвищої судової інстанції, якими він наділений Конституцією.

«Ті, хто проводили судову реформу, навмисне знищували роль і місце Верховного суду України. І формували під себе ручні спеціалізовані суди. Вважаємо, що Верховний суд України має відновити всю свою вищу компетенцію щодо будь-яких справ, які розглядаються сьогодні в Україні», - заявив Яценюк.

Замість цього, згідно з програмою опозиції, Конституційний суд України має бути ліквідований, а компетенції органу конституційної юрисдикції передані до Верховного Суду України шляхом створення окремої палати.

«Цей орган дискредитував себе, починаючи з прийняття рішення про те, що два терміни Кучми - це тільки один термін. Протягом останніх двох років цей орган не може називатися судом, а люди не мають права носити мантію і виступати від імені України», - підкреслив він.

Для того щоб виключити вплив інших гілок влади на судову систему, програма Об´єднаної опозиції передбачає формування Вищої ради юстиції виключно суддівським корпусом.

«Це не є компетенцією ні президента, ні органів прокуратури», - додав Яценюк.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua