ЧЕРНІВЦІ

Крим чекає на депутатів-геїв з мішками грошей

0

У селищі Сімеїз на південному березі Криму, яке традиційно вважається меккою гей-туризму, вже щосили приймають відповідних гостей. Проте основного напливу тут чекають 10 серпня, коли популярний серед сексуальних меншин місцевий бар «Єжи» відзначатиме свій 18-й день народження. Це вважається головною подією літа у селищі, тому що до цієї дати сюди з`їжджаються гомосексуалісти зі всього пострадянського простору. При цьому, як зазначають місцеві мешканці, серед таких гостей досить багато відомих заможних людей - політиків, банкірів і т.д. Про це пише «Республіка», передає сайт «Крим.Комментарі».

Як пише видання, за багато років місцеві жителі стали більш терпимими до такого роду туристів, вони ставляться до геїв «вимушено позитивно». Адже більшість з них досить заможні люди, тому витрачають під час відпочинку на кримському курорті хороші суми.

«Не схвалюю я всіх цих справ. Проти природи це якось. Але, квартиранти геї хороші. Часто, буває, заходиш після них в дім і не віриш, що тут взагалі хтось жив. Ніколи не розіб`ють нічого, приберуть за собою. З грошима у них теж все в порядку. Знали б ви, які «шишки» часом приїжджають! Директора заводів і корпорацій, політики, банкіри. Бувають відомі люди. Прізвища не скажу. Для них важлива конфіденційність, а для мене - щоб наступного разу до мене приїхали», - говорить мешканець Сімеїзу, який здає житло відпочивальникам.

Своїми спостереженнями за такими курортниками поділився охоронець «Їжаків», який відповідно до політики закладу є натуралом: «Цілуються, лапають один одного. Деякі приходять в шльопанцях, а в сумці - туфлі на високих підборах. Потім перевзуваються - і в такому вигляді танцюють. Можуть і роздягтися до стрінгів, а от якщо труси знімають - ми вже просимо вести себе пристойно. Щоб у туалеті замикалися - такого немає. Поруч темний парк - якщо кому хочеться швидкого сексу, йдуть туди або на пляж».

До речі, жінок-лесбіянок в Сімеїзі набагато менше. Приміром, в "Їжаках" 70% клієнтури - чоловіки-геї, решта 30% - це дівчата-лесбіянки і люди традиційної орієнтації, які приходять за екзотикою - подивитися. «Кілька разів за літо бувають"напливи", коли приїжджає відразу багато. Фестивалі проводять, чи що ... А взагалі нас годують геї», - ділиться охоронець. За його словами, гомосексуалісти часто бувають щедрими, можуть залишити на чай 200-300 гривень. А робота для охоронців нескладна.

«Крим.Комментарі».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua