ЧЕРНІВЦІ

Італія запевнила, що не «закривалася» від українців

0

Візовий відділ Посольства Італії в Україні продовжує у звичайному режимі приймати прямі заявки на візи й задовольняти вже подані заявки на всі типи віз

Про це «Коментарям» повідомили в дипломатичному представництві.

«Щодо інформації, висвітленої нещодавно деякими представниками ЗМІ, посольство Італії в Україні повідомляє, що Візовий відділ Посольства продовжує у звичайному режимі приймати прямі заявки на подачу візових клопотань і задовольняти вже подані заявки на всі типи віз відповідно до графіка призначених прийомів», - заявили в посольстві.

Також у посольстві додали, що Візовий центр Італії в Києві (VMS), який працює з посольством на правах аутсорсингу, може видавати туристичні візи із затримкою в зв´язку з великою кількістю охочих відвідати Італію.

«Що стосується товариства VMS, уповноваженого на правах аутсорсингу збирати запити на отримання візи до Італії, повідомляємо, що у зв´язку з постійним збільшенням кількості запитів на туристичну візу для в´їзду в країни (досягла піку протягом останніх тижнів), дата подання документів у VMS на отримання даного типу візи може бути призначена менш своєчасно й на більш довгий період у порівнянні зі звичайними термінами подання», - уточнили дипломати.

Заявники були своєчасно попереджені та їм було рекомендовано звертатися до товариства VMS набагато раніше запланованої дати виїзду. Посольство Італії в Києві та товариство VMS працюють над тим, щоб уникнути несвоєчасного обслуговування українських заяв.

Як повідомляли «Коментарі», 17 липня з´явилася інформація, що Консульство Італії в Києві через надмірне збільшення кількості заявок тимчасово призупинило видачу туристичних та бізнес-віз громадянам України. Запис на подавання документів на бізнес-візу можливий з 23 липня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua