ЧЕРНІВЦІ

Шість великих українських банків напоролися на критику агентства Moody´s

0

Міжнародне рейтингове агентство зіпсувала за добу день керівництву шести українських банків.

Промінвестбанк, «дочка» «Сбербанку Росії», ПУМБ, UniCredit Bank та Укрсоцбанк постраждали від перегляду агентством Moody´s прогнозів щодо своїх рейтингів, повідомляють «Коментарі».

 Міжнародної рейтингове агентство Moody´s змінило зі «стабільного» на «негативний» прогноз щодо рейтингів депозитів і боргових зобов´язань в національній валюті двох українських банків - «дочки» «Сбербанку Росії» і «Першого Українського Міжнародного Банку», що входить до СКМ Ріната Ахметова.

Про це повідомляється на сайті міжнародного рейтингового агентства.

Крім того, це ж агентство понизило рейтинги 13-ти італійських банків, серед яких дві найбільших фінансових організацій Італії - UniCredit і Intesa Sanpaolo, які на двох контролюють приблизно третину банківського сектора цієї держави. При цьому  італійська UniCredit Group контролює українські UniCredit Bank і Укрсоцбанк.

 

Міжнародне рейтингове агентство Moody´s також знизило рейтинги депозитів і боргових зобов´язань у національній валюті Промінвестбанку з Ba3 до B1, повідомляє «РБК-Україна».

Прогноз за рейтингами - «стабільний».

Рейтинг банку за національною шкалою був знижений з Aa1.ua до Aa3.ua. Крім того, Moody´s знизило самостійну кредитну оцінку банку з b2 до b3. Довгостроковий депозитний рейтинг в іноземній валюті B3 (прогноз - «негативний») підтверджений та як і раніше обмежується стелею.

«Дані рейтингові дії переважно залежать від високого рівня резервування за кредитами банку, що негативно впливає на прибутковість та достатність капіталу, а також ризики, пов´язані з посиленням кредитування однієї особи», - цитується повідомлення Moody´s.Джерело:
Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua