ЧЕРНІВЦІ

Громадська рада при ОДА без Папієва всиловила своє ставлення до утисків мови

0

З ініціативи членів ради відбулося позачергове засідання Громадської рада при Чернівецькій обласній державній адміністрації, присвячене прийняттю у другому читанні Верховною Радою законопроекту «Про засади державної мовної політики в Україні», повідомляють «Чернівці. Коментарі»

За результатами обговорення Рада ухвалила звернення, в якому висловила обурення з приводу прийняття закону та закликала Президента України Віктора Януковича та Голову Верховної Ради України  Володимира Литвина не підписувати цей законопроект як такий, що суперечить Конституції України, рішенню Конституційного Суду України у справі про офіційне тлумачення положень статті 10 Конституції України від 14 грудня 1999 року №1-6/99 та європейській практиці.

Звертаючись до всіх мешканців області незалежно від їх етнічного походження, Громадська рада закликала земляків не піддаватися на політичні провокації авторів цього законопроекту, який "не вирішує нагальних проблем та не сприяє розвитку національних культур, а є спробою відволікти увагу виборців від соціально-економічних проблем в державі та порушити одвічні традиції цивілізованих міжетнічних взаємин, які склалися в Україні та посилилися і розвинулися за часи її незалежності", - йдеться у зверненні.

За розроблений Президією Громадської ради проект звернення проголосували 20 членів ради (спискова чисельність членів ради становить 25 осіб).

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв на засіданні присутнім не був. Замість нього в роботі громадської ради при Чернівецькій обласній державній адміністрації брав участь перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», з ініціативою термінового скликання громадської ради при ОДА виступила під час розширеного засідання Громадської ради УНД голова Чернівецького прес-клубу Тетяна Смолдирева.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua