ЧЕРНІВЦІ

Ситуацію з ремонтом вулиці Сторожинецької у Чернівцях колишній начальник Служби автомобільних доріг у області назвав халтурою. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у коментарі, розповсюдженому прес-службою об`єднаної опозиції "Батьківщина". 

"Нещодавно журналісти звернулися до мене з запитанням як до фахівця в автодорожній галузі: які нові технології застосовуються до ремонту вулиці Сторожинецької у Чернівцях, - цитує прес-служба слова депутата обласної ради (фракція «Батьківщина»), екс-начальника Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Івана Мунтяна. - Я поцікавився цим питанням, і висновок зробив невтішний. Як фахівець, мушу зазначити, що цей ремонт - це суцільна халтура. Адже щоб зробити ремонт вулиці – потрібно її до цього ремонту підготувати. Мають бути прибрані нерівності, замінений бордюр, установлені люки. А це, що робиться – це лише, грубо кажучи, «відмивання коштів» і введення людей в оману."
За словами Мунтяна, на відрізку уже видно чимало прорахунків дорожників: "не зроблені стьоки води, параметри укладки асфальту не дотримуються, новоукладений асфальт нерівний".

"Пригадую, як свого часу ремонтували дороги ми – це був зовсім інший підхід. Уряд Юлії Тимошенко ставив перед нами завдання робити дороги на десятиліття. І ми це завдання виконували. Результатом є і побудована за часів «попередників», на яких постійно скаржиться нинішня влада, об`їзна дорога навколо Чернівців, і відновлені дороги і мости в області після повені 2008 року. Скарг на ці об`єкти немає і бути не може, - розповів Іван Мунтян. - Тепер же говорити про «нові технології» - це знущання над буковинцями. Вулиця Сторожинецька після такого «ремонту» протримається до виборів. А «відмиті» на ній кошти – підуть на вибори.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у Чернівцях відремонтували частину вулиці Сторожинецької, на асфальтування 560-метрової ділянки дороги шаром 8 сантиметрів пішло 700 тонн асфальту, на ремонт півкілометрової ділянки дороги витратили 960 тисяч гривень, тобто, один метр дороги обійшовся у 1778 гривень. "Якщо дорогу не доведеться переривати для ремонту мереж, вона може прослужити щонайменше 10 років", - обіцяють підрядники.


Іван Мунтян понад два роки був начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, має другу вищу освіту за спеціальністю "Автомобільні шляхи та аеродроми", яку здобув в Інституті економіки та бізнесу Національного транспортного університету.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua