ЧЕРНІВЦІ

Кличко назвав своїх кандидатів в мажоритарних округах Буковини, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Партія «УДАР» передала список всоїх претендентів у кандидати по мажоритарним округам руху «Чесно».

На три з чотирьох буковинських мажоритарних округів у Кличка заявили таких кандидатів: № 201 - Галина Марараш (голова міської організації "УДАР", директор ПП "Ньютон", президент міського жіночого клубу "Успішна чернівчанка"); № 202 Клавдія Назаренко (працює в освіті Вижницького району); № 203 - Григорій Тіміш (пройшов до Глибоцької районної ради за списком "Сильної України"). У 204 окрузі кандидат визначається. В оприлюдненому переліку відсутній голова обласної організації партії Роман Ванзуряк.
 
"Претенденти стануть кандидатами, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності, - заявив Віталій Кличко на прес-конференції в УНІАН. - Важливо, щоби люди, які йдуть у політику, виправдали довіру. Тому ми запроваджуємо принцип відповідальності і контролю".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», на прес-конференції у Чернівцях лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявив, що готовий запропонувати свої кандидатури на буковинські округи. 

«Я проти партійного розподілу округів. Я за те, щоб на вибори йшли кандидати, яких підтримають люди на кожному конкретному окрузі, - заявив політик. - Ми запропонуємо своїх претендентів на округи, проведемо прамеріз. І та людина, яка має більшу підтримку, повинна йти на вибори від опозиції, незалежно від партії».

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua