ЧЕРНІВЦІ

Буковинські заробітчани кинулися скуповувати на батьківщині нерухомість

0

Побоюючись економічного краху Євросоюзу, гастарбайтери із західних областей країни різко збільшили вкладення в придбання нерухомості

Ріелтори обласних центрів Західної  України відзначають збільшення попиту на купівлю житла з боку українців, що працюють за кордоном, пише «Деловая столица».

Як відзначає видання, попит в цілому зріс у 2-3 рази, а причиною тому стали побоювання заробітчан втратити робочі місця через девальвацію європейської валюти.

«Традиційно жителі Буковини виїжджають на заробітки до Іспанії, Італії, Португалії та Греції. Частину зароблених коштів вони завжди вкладають в купівлю або будівництво нерухомості. Але за останні два-три місяці кількість заявок від них зросла щонайменше вдвічі, причому переважна більшість мала відносно невеликі суми, близько 30 тис. євро, але намагалися придбати нерухомість в найкоротші терміни і повернутися на роботу за кордон», - цитується в газеті глава чернівецького регіонального відділення Асоціації фахівців з нерухомості України Віталій Авдєєв.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua