ЧЕРНІВЦІ

Ситуацію із затриманням завідувача хірургічним відділенням госпіталю інвалідів Вітчизняної війни Олександра Воронюка на спробі хабаря дочка лікаря, журналістка Леся Воронюк, назвала політичною розправою за опозиційність його дружини, головного редактора газети "Буковинське Віче" Віри Китайгородської, повідомляють «Чернівці. Коментарі».
Про це йдеться у відкритому листі, розповсюдженому журналісткою у ЗМІ.

"Провокація з батьком відбулася відразу на другий день після того, коли мама виступила в Українському народному домі з шаленою критикою закону про мови Ківалова- Колісніченка та критикою нині діючої влади та закликала переходити від оборони до наступу", - наголошує Леся Воронюк.

Подаючи хронологію дій правоохоронців, журналістка робить висновок у спланованій провокації проти головлікаря.

"Перевернувши з ніг на голову кабінет, у батька нічого підозрілого так і не знайшли, проте вилучили телефон і мамину зарплатну картку. Батьку повідомили, що його забирають до прокуратури Першотравневого району. Мама поїхала за ними, та автомобілі зупинились посеред дороги, ніхто не зрушив доти, доки одному з оперів хтось не подзвонив. Той після дзвінка розвернув авто і наказав повертатись до госпіталю. З ДРУГОГО обшуку за шафою знайшли 2 купюри по 50 євро, яких при першому обшуку там не було,"- наголошує Воронюк. 

 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», прокуратура Першотравневого району м.Чернівців порушила кримінальну справу відносно заступника головного лікаря та завідувача хірургічним відділенням Чернівецького обласного госпіталю для  інвалідів  Великої  Вітчизняної війни  за  ознаками  складу злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) КК України. Лікарі, діючи умисно, з корисливих мотивів, вимагали від буковинця К. по 300 євро за дозвіл і влаштування бабусі на стаціонарне лікування у госпіталь без направлення з районної лікарні.

Леся Воронюк-Волошина - чернівецька журналістка, авторка та ініціатор Дня вишиванки та фестивалю українського кіно "Кіноетніка".

Фото: voroniuk.com

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua