ЧЕРНІВЦІ

Чи не залишаться ці намети порожніми і завтра?

Чернівці готуються до Петрівського ярмарку

0

На площах Чернівців уже розташовані намети, з яких мають торгувати своїм крамом підприємці під час традиційного щорічного Петрівського ярмарку, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Усі намети одинакові – на відміну від попередніх років.

За кілька тижнів до ярмарку підприємців повідомили, що учасники ярмарку мають орендувати ятки для торгівлі у міської ради, яка цьогоріч закупила їх. Вартість – 200 гривень так званого організаційного збору і 100 грн. власне оренди. Про те, у кого і на яких умовах міськрадою були придбані ятки, не повідомлялося.

Тим часом підприємці поділилися з порталом http://vidido.ua своїм невдоволенням цими ятками. Кажуть, цьогоріч організатори висунули їм такі умови, що торгувати на ярмарку їм просто не вигідно і серйозно думають відмовитися від участі у заході.

 

Петрівський ярмарок цього року відбудеться не в центральному парку відпочинку, як раніше, а на всіх площах міста.

 

Довідка «Чернівці. Коментарі». Петрівський ярмарок  був започаткований наприкінці XVIII – на початку ХІХ ст. Чернівецький магістрат надавав йому великого значення, домігшись дозволу на його проведення упродовж двох тижнів і запровадивши традицію урочистого відкриття, яка зберігалася до 1914 р. Свято розпочиналося виносом міського прапора і святковим походом громадян у супроводі запальної музики.

На початку ХХ ст. ярмарок уже дещо занепадав, втративши славу міжнародного, але проводився і протягом 20-30-х років ХХ ст. У червні 1940 р. Чернівецька примарія, міщани та селяни буковинських сіл теж готувалися до Петрівського ярмарку, проте він не відбувся… Після цього ця традиція й занепала і була відновлена у 1997-му році з ініціативи міської ради та Торгово-промислової палати. Саме 15 років тому Петрівський ярмарок був проведений вперше після багаторічного забуття і нині став традиційним.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua