ЧЕРНІВЦІ

Чернівецький водоканал розпочав заміну аварійних люків, повідомляють «Чернівці. Коментарі». Перший антивандальний каналізаційний люк встановили на вулиці Головній біля будинку № 26 перед будівлею Чернівецької міської ради.

«До кінця цього року ми поступово замінимо всі аварійні люки в історичній частині міста, – наводить прес-служба міськради слова першого заступника начальника КП «Чернівціводоканал» з виробничих питань Тараса Бабуха, – зараз, завдяки підтримці секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, ми маємо 100 сучасних каналізаційних люків чеського виробництва компанії «KASI» – одного з найбільших в Європі виробників каналізаційного литва».

Люки серії «Europa» витримують навантаження 25 тон, обладнані надійним антивандальним захистом – на них встановлене шарнірне з`єднання кришки та корпусу. Виготовлені вони з міцного чавуну з кулеподібним графітом, який не піддається руйнуванню при високих механічних навантаженнях. Кришка такого люка відкриваються на 120˚ для інспектування колодязя, а при відкритті на 90˚ автоматично блокується, так що не може закритися сама собою. Також люки нового покоління обладнані горизонтальним еластичним ущільненням, вмонтованим в корпус люка, що забезпечує повну безшумність при наїзді на нього автомобіля.

Щоправда, зовсім поруч, за кількасот метрів від ратуші, на вулиці Райса, "антивандальні люки" виглядають трохи інакше, ніж ті, що встановлені водоканалом.У відповідь на звернення мешканців вулиці, заступник начальника департаменту ЖКГ міськради Ярослав Кушнірик відповів, що ремонту вулиці Райса немає у плані на цей рік.

"Ми ремонтуємо зараз в основному вулиці де багато транспорту, міжбудинкові проїзди біля будинків, де живуть тисячі людей, - розповів Кушнірик. - Вулиця маленька, вузенька, хороша вуличка, теж потребує ремонту, але в плані її на цей рік її нема." 

Фото «Чернівці. Коментарі» та з сайту Чернівецької міської ради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua