ЧЕРНІВЦІ

За останні 2 роки популярність кримського півострова зросла тільки у вітчизняного туриста

Цього року до Криму прибуло вже 2,1 млн туристів - на 10% більше ніж у 2011 році, і на 15% більше, ніж у 2010. Про це заявив в ефірі «5 каналу» міністр курортів і туризму АР Крим Олександр Лієв.

«Здебільшого до нас їде туристичний потік саме вітчизняний. Тобто, Крим виправдовує звання національного українського курорту, і 75% людей, які до нас приїхали - це туристи саме з України», - зазначив Лієв.

«Підрахувати це дуже складно, бо ми рахуємо пасажиропотік залізницею, у нас є спеціальні камери спостереження, які рахують автопотік, також ми знаємо точно, скільки морським і авіатранспортом приїжджає до нас туристів. Це непроста система розрахунків, яка підтверджує, що сьогодні, наш сезон йде в порівнянні з минулим і позаминулим роком значно краще», - зазначив міністр.Олександр Лієв очолив Міністерство курортів і туризму АР Крим з червня 2006 року по березень 2009 року працював на керівних посадах у Чернівецькій ОДА - радником голови, начальником організаційного відділу, заступником керівника апарату. З березня по грудень 2007 року був заступником директора ДП "Чернівецький облавтодор". З грудня 2007 року по вересень 2009 року - начальником головного управління регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької ОДА. 
У вересні 2009 року повернувся у Крим, де зробив кар`єру з голови Севастопольського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України до Міністра курортів і туризму АР Крим

Джерело: «5 канал»

Фото «Крим. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua