ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко висунула ультиматум суду

0

Екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає розглядати касаційну скаргу на вирок у «газовій» справі за її відсутності

Як повідомили «Коментарям» в БЮТ, про це заявив керівник групи захисту екс-прем´єр-міністра Сергій Власенко.

«Вона не просто просить, а вимагає розглядати скаргу за її відсутності», - зазначив захисник.

Головуючий на засіданні - заступник голови Вищого спецсуду Станіслав Міщенко повідомив, що відповідну заяву від Юлії Тимошенко було направлено 5 липня з супровідним листом керівництва Качанівської колонії.

Разом з тим Власенко зазначив, що попередні обидва перенесення розгляду касації «не відповідають здоровому глузду і свідчать про упередженість».

Як повідомляли «Коментарі», 12 липня у Вищому спецсуді проходить розгляд касації на вирок Тимошенко по «газовій» справі.

Разом з тим держзвинувачення просить Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ перенести розгляд касації на вирок Тимошенко до отримання результатів судово-медичної експертизи про можливість екс-прем´єра брати участь в судовому засіданні.

Відповідне клопотання в суді оголосила прокурор Оксана Дрогобицька, передають «Українські новини».

«Я вважаю, що зараз продовжувати розгляд касації Тимошенко без встановлення стану її здоров´я неможливо», - заявила прокурор і попросила суд дочекатися висновку судмедекспертизи про здоров´я екс-прем´єра, яка була призначена в іншій кримінальній справі Тимошенко - у справі про зловживання Тимошенко на посаді керівника «ЄЕСУ».

У свою чергу захисники Тимошенко виступають проти пропозиції держобвинувачення перенести розгляд касації. Як заявив Олександр Плахотнюк, перенесення розгляду, якого вимагають прокурори, не передбачений Кримінально-процесуальним кодексом.

«Ця справа повинна була розглядатися ще 15 травня, але прокурор втретє просить перенести засідання і призначити 4-е слухання. Це не відповідає КПК», - заявив Плахотнюк.

Також захисники Тимошенко заявили, що призначена Київським райсудом Харкова cудмедекспертиза не має ніякого відношення до справи, яка розглядається у Вищому спецсуді. 

Джерело: «Коментарі», «Українські новини»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua