ЧЕРНІВЦІ

Яценюк заявляє, що недоторканності Президента Януковича залишилося чотири місяці

0

Конституційний суд України сьогодні підтвердив свою лакейську сутність. КС залишив недоторканними президента та суддів, які забезпечують його беззастережну владу, та позбавив недоторканності депутатів - аби «своїх» тримати у страху, а опозиційних просто пересаджати. Про це заявив голова Ради Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Віктору Януковичу залишилося бути недоторканним тільки чотири місяці. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», так голова Ради Об`єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк прокоментував рішення Конституційного суду України, який залишив недоторканними президента та суддів, але позбавив недоторканності депутатів.

У коментарі, розміщеному на сайті "Фронту Змін", Яценюк наголосив, що "сформована в парламенті нового скликання демократична більшість ухвалить закон про порядок імпічменту президента, і Янукович стане першим  українським очільником, який потрапить під процедуру імпічменту за цим законом".

Політик також заявив, що КС буде ліквідовано, а судді КС будуть притягнуті до  відповідальності.

«Усі факти порушення суддями КС присяги будуть розслідувані слідчою комісією Верховної Ради. А фактів – вдосталь: цей суд у грудні 2003 року дозволив Леоніду Кучмі балотуватись на третій президентський термін, у квітня 2010 року за вказівкою Віктора Януковича прийняв неконституційне рішення про формування так званої депутатської більшості, цей суд здійснив замах на Конституцію, повернувши без волі парламенту і народу Конституцію 1996 року, а також позбавив чорнобильців, афганців та дітей війни законних пільг. Тотальна люстрація суддів розпочнеться саме з суддів КС!» - підкреслив Арсеній Яценюк.

Голова Ради Об`єднаної опозиції заявив, що президент та судді будуть позбавлені недоторканності, незважаючи на спротив нинішньої влади. «Закон опозиції про скасування недоторканості з усіх – президента, народних депутатів і суддів - обов`язково буде ухвалений новим складом парламенту», - підкреслив голова Ради Об`єднаної опозиції .

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua