ЧЕРНІВЦІ

Директорам комунальних книгарень "Букініст" Марині Лібановій та "Наука" Наталії Барановській оголосили ультиматум - або вони звільняються самі, або цим займатиметься обласна рада.

Як повідомляє сайт BukNews, під час засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань приватизації та управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (керівник комісії Олександр Смотр) було прийняте рішення - якщо до 20 липня керівники книгарень "не почнуть співпрацювати з ліквідаційною комісією, питання щодо їх звільнення винесуть на розгляд сесії обласної ради. Інакше кажучи, якщо вони не звільняться добровільно, то їх звільнять самі депутати", - пише сайт.

Колізія виникла після ухвалення депутатами рішення реорганізувати чернівецькі комунальні книгарні. Після цього було створено спеціальну комісію, яка мала займатися вирішенням спірних питань. Проте звільнятися добровільно директори книгарень "Букініст" і "Наука" відмовилися.

По-перше, їх не задовольняють лише словесні обіцянки щодо подальшого працевлаштування, які сьогодні можна усно дати, а завтра забрати. По-друге, працівників підприємств книжкової торгівлі насторожує той факт, що нині фактично відбувається процес не реорганізації, а ліквідації цих підприємств. Принаймні у наказі представників податкових органів, які здійснюють перевірку, чітко вказано, що йдеться саме про ліквідацію, а не реорганізацію. Нині бригади податківців працюють у книгарнях "Технічна книга" та "Здоров`я". Вони не приховують того, що перевірка при реорганізації та ліквідації підприємства здійснюється за різними схемами. І в даному випадку вони працюють так, як працювали на тих підприємствах, що були ліквідовані.

За інформацією BukNews, директори книгарень готові оскаржувати у суді рішення сесії обласної ради про реорганізацію комунальних підприємств книжкової торгівлі.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», сесія Чернівецької облради більшістю голосів прийняла рішення реорганізувати мережу комунальних книгарень в обласному центрі. Це питання стало скандальним задовго до сесії. Представники громади підозрюють, що реорганізація пов`язана з наміром влади приватизувати приміщення книгарень, розташованих в історичному центрі міста. Проти реорганізації виступили низка народних депутатів відрізних фракцій, представники місцевих осередків опозиційних партій, облорганізації спілок журналістів та письменників, активна молодь. 

Комісія з припинення діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі 
затвердила план ліквідаційних заходів. Відповідно до документу, весь персонал ліквідованих книгарень попередили про звільнення "впродовж двох днів після отримання особистого попередження", а центри зайнятості поінформували про масове звільнення працівників. 

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua