ЧЕРНІВЦІ

12 національних громад представлені у дитячому "таборі толерантності"

0

На Буковині розпочав роботу Міжнародний міжнаціональний дитячий табір «Джерела толерантності», повідомляють «Чернівці. Коментарі».

У таборі, який відкрився у пансіонаті «Кремениця» міста Вижниця, беруть участь представники 12 національних громад України, Молдови та Білорусі.


Як розповів директор табору Сергій Хараху, учасники табору – діти національних громад і діти-шукачі притулку та біженці – ангольці, асірійці, афганці, білоруси, болгари, вірмени, гагаузи, греки, євреї, кримські татари, киргизи, конголезці, корейці, іранці, молдавани, німці, поляки, росіяни, румуни, таджики, узбеки, чеченці, велика група українців.

Усі вони зможуть зануритися в національні та релігійні культури різних народів, переконані організатори.

Кошти на проїзд та участь дітей-біженців були зібрані під час благодійної акції Клубу толерантності та за участі Данської ради у справах біженців, - розповів Сергій Хараху.

Табір організовує Конгрес національних громад України (КНГУ) за підтримки Євро-Азіатського єврейського конгресу та благодійних внесків батьків дітей.

 Працює він за унікальною методикою занурення, яка передбачає щоденні заняття, під час яких всі учасники пробують жити як представники певної культури

 Так,сьогодні тут загальний День толерантності. Наступні дні - тематичні: Кримсько-татарський, Єврейський, Грецький, Російський, Вірменський, Німецький, Болгарський та Український.


Проект дитячого міжнаціонального табору «Джерела толерантності» діє з 2002 року. Табір відбувається влітку та триває в залежності від фінансування від 15 до 21 дня. Місце проведення постійно змінюється, щоб унікальну методику роботи з дітьми різних національних громад побачили в усіх куточках України та щоб учасники табору познайомилися з особливостями різних регіонів. Для участі в таборі діти виконують конкурсну роботу та рекомендуються національною громадою. В 2006-2008 роках впродовж літа Конгрес національних громад України провів по дві зміни табору. В проекті взяли участь близько 2400 дітей з 25 національних громад України, Білорусі та Молдови. Оволоділи методикою проведення дитячого міжнаціонального табору «Джерела толерантності» більше 140 педагогів, в т.ч. з Молдови, Польщі, Білорусі.

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua