ЧЕРНІВЦІ

Путін хоче давати громадянство буковинцям з Російської імперії

0

Президент Росії Володимир Путін вважає за необхідне повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства колишнім громадянам СРСР.

Про це він сказав на нараді послів і постійних представників Росії в Москві, з посиланням на РИА Новости повідомляє Українська правда.

За його словами, необхідно знову повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам народжених у Радянському Союзі або навіть у Російській імперії.

"Роль співвітчизників, що постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення. Багато хто хоче бути корисним своїй історичній батьківщині, хочуть підтримати її, а наші закордонні установи все-таки часом недооцінюють такий настрій і такі можливості", - відзначив Путін.

Раніше представники правих сил неодноразово заявляли, що Росія активно паспортизує громадян Севастополя.

У той же час в Україні подвійне громадянство заборонене.


На початку ХХ століття частина території нинішньої Чернівецької області входила до складу Російської імперії. У різні часи території області належали також до Австро-Угорської імперії та боярської Румунії.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі» на Буковині румунські емісари роздають румунські паспорти тим, хто доведе, що його родичі проживали на території Буковини до 1940 року. Про це заявив заступник голови громадської ради при МЗС України Ростислав Томенчук.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua