ЧЕРНІВЦІ

Опозиційна молодь Львова надарувала Президенту книжок, локшину і слуховий апарат

0

Активісти молодіжного крила об’єднаної опозиції провели у Львові акцію, під час якої зібрали презенти та привітання для президента України Віктора Януковича, повідомляє «Львівський портал».

Молоді люди встановили стенд збоку від пам’ятника Шевченку з написом "Привітання президенту». Самі ж учасники акції мали на головах маленькі клоунські ковпачки і час від часу посвистували в іграшкові свистульки.

Один із присутніх взяв коробку з написом «Подарунки для президента» і пішов по колу збирати презенти. Першим виявився слуховий апарат – як пояснив юнак – щоби голова держави ліпше чув свій народ. Другим подарунком виявився примірник Конституції України, за ним – тлумачний словник та підручник з української мови – щоби вчив на пару з Азаровим державну мову. І насамкінець В.Януковичу львівська молодь подарувала пачку з локшиною – щоби він нарешті сам споживав те, чим так активно намагається годувати українців два роки свого управління.

Як заявили організатори, всі презенти складуть в коробку та перешлють президентові поштою. Вони запакували та пішли на головний поштамт.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua