ЧЕРНІВЦІ

Сільський голова села Хрещатик Марія Косоловська стверджує, що деякі мешканці спеціально вибирають воду, щоб створити соціальне напруження у селі. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це вона заявила на зустрічі з журналістами, яку організував сьогодні після прес-конференції Геннадія Москаля Михайло Бойчук.

«Сьогодні на зустріч з нардепом Геннадієм Москалем у селі прийшли люди, які справді не мають води, - розповіла вона журналістам. - Я не знаю, з чиєї вини це сталося, але усі 206 тонн води, які були у водонапірній башті, за день зникли».

Голова села наголосила, що ситуація створена штучно.

«Це все скомбінована провокація, заявила Марія Косоловська. - Ті люди, які привезли Москаля, були моїми конкурентами на виборах голови сільради».

На переконання голови, усе це робиться для дискредитації Михайла Бойчука та дестабілізації роботи його підприємства «Фортуна» - єдиного у в селі, яке забезпечує 60% надходжень у бюджет.

 

Сьогодні Народний депутат Геннадій Москаль проводив зустріч з мешканцями села Хрещатик. Після цього на прес-конференції нардеп заявив, що через потреби підприємства «Фортуна» водопостачання села порушене.

 

За словами депутата, нормальне водопостачання в селі відсутнє понад три тижні. Місцеві мешканці стверджують, що вода у централізованому водопроводі села і у криницях зникла через те, що з тієї ж скважини, з якої вона надходить до села, її беруть для місцевого приватного підприємства з випуску мінеральної води «Фортуна».

 

Підприємство очолює екс-голова РДА Михайло Бойчук, який звільнив цю посаду через скандальну історію з катуванням рибалок.
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Бойчук знову опинився у центрі скандалу – мешканці району стверджують, що він пересувається районом з вогнепальною зброєю і навіть бачили, як він стріляв у повітря поблизу свого підприємства, аби діти не випасали там худобу на вигоні.


Фото прес-служби ОО "Батьківщина"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua