ЧЕРНІВЦІ

Попередньою причиною аварії в Чернігівській області в МНС називають людський фактор - водій заснув за кермом  

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі МНС Чернігівської області.

«За попередньою версією водій заснув. Остаточні висновки вже буде робити ДАІ», - повідомили в МНС.

Нагадаємо, 14 людей загинули і 29 постраждали в результаті ДТП в Чернігівській області.

Як зазначили в МОЗ, станом на 11.30 7 липня в результаті ДТП в Чернігівській області загинули 14 осіб, з них одна дитина (17 років).

Встановлено, що в автобусі перебувало 43 особи, з них 2 водія.

На місці події медичну допомогу надавали 14 бригад. Постраждалі, в кількості 29 осіб госпіталізовані. В Чернігівській обласній клінічній лікарні знаходяться 4 особи: 1 - у важкому стані, 3 - в стані середньої тяжкості. У Чернігівській міській клінічній лікарні №2, на базі якої діє обласне відділення політравми - 25 осіб: 5 осіб у важкому стані знаходяться в реанімаційному відділенні; 15 осіб в середньому стані тяжкості, з переломами різної локалізації; 5 особам зроблена первинна хірургічна обробка.

Медичну допомогу на місці події зараз організовують заступник міністра Олександр Толстанов та директор Департаменту лікувально-профілактичної допомоги Микола Хобзей. Міністерством додатково направлено до установ охорони здоров´я міста Чернігова 11 провідних фахівців галузі, з них 2 головних спеціаліста МОЗ України: за спеціальностями «хірургія» академік Петро Фомін і «нейрохірургія» академік Євген Педаченко. Також залучені фахівці з політравми, абдомінальної хірургії, нейротравми та судово-медичні експерти.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні вранці в Чернігівській області перекинувся автобус. Внаслідок ДТП 15 громадян загинули, 15 отримали травми різного ступеня.

Міністерство надзвичайних ситуацій Російської Федерації має намір евакуювати громадян Росії, які постраждали у ДТП в Україну.

Джерело: Comments.UA

Джерело фото: PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua