ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях на депутатських зборах 16 депутатів міської ради ухвалили звернення до Президента України з вимогою ветувати мовний закон. Інші 44 депутати на зібрання не прийшли. Про це повідомляє сайт molbuk.ua.

"Ми ухвалили звернення до Президента Януковича з вимогою ветувати мовний закон, - повідомив сайту керівник фракції «Фронту Змін» Олексій Каспрук. - Це зробило багато інших міських рад. Тож Чернівецька міська рада не могла стояти осторонь і мала висловити свою позицію. На жаль, це не вдалося зробити у спосіб, визначений законом, тобто провести позачергову сесію. Тому ми провели збори депутатів.
За словами Каспрука, Звернення буде направлено Президенту України від імені депутатів Чернівецької міської ради.

"Ми очікували, що прийде більше депутатів, - продовжує Олексій Каспрук. - Ми сьогодні вранці почали обдзвонювати депутатів, але всі повідомили, що вони терміново виїхали за місто. Таке відношення може свідчити, що деяким депутатам байдужий захист української мови".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», під зверненням до секретаря про скликання позачергової сесії підписалися 26 депутатів Чернівецької міської ради. За словами Каспрука, підписалися депутати від різних фракцій.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua