ЧЕРНІВЦІ

Об`єднана опозиція "Батьківщина" оприлюднила першу частину претендентів на висування кандидатами у народні депутати України. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», інформація про це з`явилася на офіційному сайті "Фронту Змін".

У переліку з 52-х претендентів троє буковинців.

Максим Бурбак - керівник Чернівецького обласного штабу об`єднаної опозиції "Батьківщина", його брат Олексій Бурбак - голова Кримського регіонального штабу об`єднаної опозиції та Іван Мунтян - керівник виборчої кампанії об`єднаної опозиції "Батьківщина".

Брати Бурбаки знайомі з Арсенієм Яценюком з дитинства. Максим Бурбак, депутат обласної ради, від початку створення партії "Фронт Змін" займається її розбудовою на Буковині. Олесію Бурбаку, який є однокласником Арсенія Яценюка та працював з ним у Криму, довірили розбудову партії на півострові. Іван Мунтян очолив обласну організацію партії ВО "Батьківщина" після виключення з партії Петра Гасюка і інших "тушок".

Прізвищ ні самого Яценюка, ні іншого буковинця Геннадія Москаля допоки не оприлюднили. Як і претендентів від інщих партійних організацій, які входять до ОО "Батьківщина"

Щоправда, з оприлюдненої інформації не зрозуміло, чи йтимуть названі політики на мажоритарні округи, чи потраплять у виборчий список "Батьківщини"

Як повідомляється на сайті "Фронту Змін", до першої частини списку, оприлюдненого на виконання Декларації про забезпечення чесних і прозорих виборів, за підсумками круглого столу з лідерами громадських організацій, увійшли керівники регіональних виборчих штабів Об`єднаної опозиції.


на фото Арсеній Яценюк, Максим Бурбак та Олексій Бурбак у рідній школі

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua