ЧЕРНІВЦІ

Опозицію звинуватили в зриві Дня незалежності США

0

Щодо нардепа від БЮТ-«Батьківщина» Юрія Одарченка складено адмінпротокол за перешкоджання Посольству США святкувати День незалежності

Як повідомили «Коментарям» в БЮТ, в протоколі депутату заявлена ​​організація незаконного мітингу і перешкоджання організованим їм мітингом Посольству США святкування Дня Незалежності 4 липня в Києві.

У протоколі зазначається, що Одарченко, як організатор мітингу на захист мови на Європейській площі, порушив рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про заборону на проведення зборів 4-9 липня в центральних частинах Києва.

«У додатковій постанові суду цікавою виявилася мотивувальна частина. У ній наголошується, що право на мирний захід обмежується тому, що 4 липня 2012 року Посольство США святкує День Незалежності своєї країни і мітинг цьому святу перешкоджає», - заявив Одарченко.

Як виявилося, в рішенні Окружного адміністративного суду не згадуються ні опозиційні партії, ні сам Одарченко.

У рішенні суду заявлено, що забороняється проведення мирних заходів акціонерам ЗАТ «Житомирські ласощі», громадянину Торубі, Комуністичній партії України та «іншим суб´єктам».

«Оскільки рішення суду не може стосуватися невизначеного кола осіб, а серед представників опозиції біля Українського дому на Європейській площі немає нікого з прізвищем «інша особа», постанова суду не має ніякого відношення до мітингу або Юрія Одарченка», - заявили в БЮТ.

Як повідомляли «Коментарі», МВС звернулося до лідерів опозиції з проханням не спонукати мітингувальників до силового протистояння і нагадало, що за опір міліції передбачено кримінальну відповідальність.

Джерело: Comments.UA

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua